Więcej połączeń do USA! LOT zapowiada zmiany!

Polskie Linie Lotnicze LOT zdecydowały się wprowadzić więcej bezpośrednich połączeń do Stanów Zjednoczonych. Wszystko po decyzji Amerykanów, że na teren tego kraju będą mogli przyjechać wszyscy zaszczepieni mieszkańcy Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii. 

Fot. Pixabay / Warszawa w Pigułce

Stany Zjednoczone dopiero do ogłosiły decyzję, że na teren ich kraju będą mogli wjechać wszyscy zaszczepieni obywatele Unii Europejskiej oraz Wielkiej Brytanii. Wcześniej do USA mogli wjechać tylko obywatele kraju i rezydenci.

Dlatego też Polskie Linie Lotnicze LOT zdecydowały się na zwiększenie połączeń do Stanów Zjednoczonych. I tak codziennie będzie można polecieć na lotnisko JFK w Nowym Jorku. Natomiast do Chicago loty z Warszawy będą odbywać się sześć razy w tygodniu, a na lotniko w Newark i do Miami- trzy razy w tygodniu. Oznacza to, że będzie mniej więcej tyle samo lotów, co przed pandemią koronawirusa.

Jak się okazuje, chętnych na podróżowanie nie brakuje. Tylko w poniedziałek wyszukiwarka odnotowała wzrost zapytań o 115%, natomiast we wtorek już o 177%.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c