Wiele lat znęcał się nad matką i partnerką. Wszczynał awantury, groził nożem i ubliżał

Kryminalni z Żoliborza zatrzymali mężczyznę, który od 2017 roku znęcał się fizyczne i psychicznie nad swoją matką i partnerką. 25-latek wszczynał awantury, groził nożem i ubliżał.

Fot. Shutterstock

O pomoc policjantów z Żoliborza poprosiły dwie kobiety. Zgłoszenie dotyczyło przemocy w rodzinie.

Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że syn mieszkający z matką wszczyna awantury, w trakcie których ubliża oraz grozi nożem. Mężczyzna zaczął również grozić swojej partnerce. Kobiety zdecydowały się złożyć zawiadomienie o popełnionym przestępstwie. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego w obawie o życie kobiet zatrzymali 25-latka i umieścili w policyjnej celi.

Dochodzeniowcy zebrali w sprawie materiał dowodowy, a następnie zwrócili się z wnioskiem do prokuratury o zastosowanie wobec mężczyzny środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Decyzją sądu 25-latek najbliższe trzy miesiące spędzi za kratami w areszcie śledczym. Za znęcanie się nad członkiem rodziny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: nadkom. Elwira Kozłowska/ea


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c