Wielka promocja: Biedronka Week przynosi niesamowite okazje i gratisy

W najbliższy wtorek, 21 listopada, sieć sklepów Biedronka zaprasza na wyjątkowe wydarzenie promocyjne – Biedronka Week. W ramach tej akcji, klienci będą mogli skorzystać z atrakcyjnych zniżek na popularne produkty, w tym na cukier i jajka.

Fot. Biedronka.pl

Cukier w Atrakcyjnej Cenie

Jedną z gwiazd promocji jest cukier, który będzie dostępny w znacząco obniżonej cenie. Przy zakupie 10 sztuk, cena za jedno opakowanie cukru spadnie o 41%, osiągając wartość 3,39 zł. Aby skorzystać z tej oferty, konieczne jest posiadanie karty lojalnościowej „Moja Biedronka” lub korzystanie z aplikacji sklepu.

Jajka w Promocji 1+1 Gratis

Kolejną atrakcyjną ofertą jest promocja na jajka schowu ściółkowego „Moja Kurka”, klasy A, rozmiar M. W ramach promocji „jeden plus jeden gratis”, przy zakupie jednego opakowania zawierającego 20 sztuk jajek, drugie opakowanie otrzymamy gratis. Promocja ta również wymaga posiadania karty „Moja Biedronka” lub korzystania z aplikacji. Warto zaznaczyć, że limit dzienny to maksymalnie dwa opakowania na kartę, z czego jedno jest gratis.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]