Wielka promocja Lidla na Walentynki. Zgarnij słodycze za 1 złoty

Walentynki to czas, kiedy chcemy okazać uczucia tym, na których nam zależy, a Lidl przychodzi z pomocą wszystkim zakochanym, proponując słodkie promocje idealne na ten wyjątkowy dzień. Od poniedziałku, 12 lutego, do środy, 14 lutego, klienci będą mogli wyrazić swoje uczucia nie tylko słowami, ale i wyjątkowymi przysmakami.

Fot. Lidl.pl

W szerokiej gamie produktów na Walentynki w Lidlu znajdziemy słynne praliny E.Wedel „Ptasie Mleczko” w promocyjnej cenie 9,99 zł za opakowanie. To ponadczasowy klasyk, który zachwyca delikatnością pianki i obfitością smaków, dostępny w wersjach waniliowej, śmietankowej oraz czekoladowej.

Lidl nie zapomniał także o miłośnikach wyrafinowanych słodyczy, proponując specjalną ofertę na praliny Ferrero Rocher i Raffaello.

Przy zakupie jednego produktu, drugi, tańszy, można nabyć za symboliczną złotówkę. To doskonała okazja, aby podarować bliskiej osobie nie tylko jedno, ale dwa opakowania ulubionych pralin w specjalnej walentynkowej cenie.

Wszystko to sprawia, że Lidl jest idealnym miejscem na zakupy walentynkowe, oferując nie tylko wspaniałe słodkości, ale także okazję do zaoszczędzenia. Niezależnie od tego, czy chcesz zaskoczyć swoją drugą połówkę, czy podarować coś słodkiego przyjacielowi, Lidl ma coś, co umili każde Walentynki.

Nie przegap wielkiej promocji Lidla na Walentynki – wyraź uczucia przez słodki gest i spraw, by ten dzień był naprawdę wyjątkowy.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]