Wielka tragedia! Troje osieroconych dzieci (5 lat i 4-miesięczne bliźnięta) potrzebuje naszej pomocy!

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 279 w Warszawie już nieraz pokazały, że mają wielkie serducha. To właśnie ta szkoła wzięła udział w akcji #kartkadlainez. Teraz robią coś równie ważnego. Może chcecie się dołączyć?

Fot. pixabay

Do oddziału przedszkolnego uczęszcza 5- letni chłopiec, który przeżył ogromną tragedię. W październiku 2018 roku zmarła jego najukochańsza mama. Ból po stracie tak bliskiej osoby jest tym większy ponieważ Pani Marta osierociła jeszcze dwóch młodszych braci Piotrusia – bliźniaków, którzy skończyli 4 miesiące.

Nasza placówka od kilku lat bierze udział w wielu akcjach charytatywnych. Od dwóch lat prężnie działa w szkole Wolontariat.

W miesiącu grudniu zawsze organizujemy pomoc w przygotowaniu paczek – Szlachetna Paczka, ogólnopolska akcja, Paczka dla dzieciaczka , szkolna zbiórka dla najuboższych rodzin z naszej placówki. W tym roku pragniemy pomóc Piotrusiowi i jego rodzinie….4 DZIELNYM CHŁOPAKOM.

WIEK DZIECI …..MÓWI WSZYSTKO…..5 lat I dwa razy po 4 miesiące.

Każdy zapewne wie, co powinno znajdować się w świątecznej paczce dla rodziny.

Tata dzieci prosił o pieluchy i używane ubrania. Z całą pewnością potrzebna będzie także pościel i mokre chusteczki pielęgnacyjne, środki do kąpieli i pielęgnacji niemowląt.

Potrzeba także wózka-spacerówki, pościeli, kombinezonów na zimę.

Paczki zbieramy w Szkole Podstawowej nr 279 ul. Cyrklowa 1 , Warszawa do 21 grudnia 2018 roku.

Link do profilu Pani Magdaleny, która prowadzi zbiórkę: https://www.facebook.com/magda.el83

Ewentualnie proszę o kontakt [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c