Wiemy, kiedy zostanie uruchomiona iluminacja!

Stołeczny Ratusz podał datę uruchomienia świątecznej iluminacji. W tamtym roku iluminacja rozbłysnęła 8 grudnia i podobnie będzie w tym roku. Start iluminacji zaplanowany jest na 7 grudnia. Na Krakowskim Przedmieściu na każdego będą czekały różne atrakcje.

Fot. Łukasz / Warszawa w Pigułce

Warszawska iluminacja świąteczna jest największą w Polsce i jedną z najbardziej okazałych w Europie.

Jeszcze dwa lata temu ogłoszono, że gdyby miała postać pojedynczego łańcucha liczyłaby 680 km długości. Dekoracje składają się z blisko 4,5 mln energooszczędnych diod eko-LED i prawie 1300 elementów dekoracyjnych – iluminacji latarniowych, przewieszek, girland, kurtyn świetlnych, sopli i dekoracji wolno stojących. Energooszczędne światełka eko-LED zużywają 10-krotnie mniej prądu niż tradycyjne żarówki.

Zimowa magia powróci do Warszawy! Miliony światełek na stołecznych ulicach po raz kolejny stworzą wymarzoną atmosferę do wieczornych spacerów. Start iluminacji już 7 grudnia! Bądźcie z nami, pierwsze lampki zaświecą po zmroku! Wkrótce podamy więcej szczegółów dot. atrakcji, które zaplanowaliśmy dla Was na ten dzień.” – informuje Miasto Stołeczne Warszawa


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.