Wiemy kim był mężczyzna, który dokonał samospalenia w Milanówku. To znany artysta

W Milanówku doszło wczoraj do tragedii. Mężczyzna odebrał sobie życie dokonując samospalenia. Okazało się, że to znany artysta-śpiewak.

Fot. Shutterstock

Na parkingu przy ulicy Królewskiej w Milanówku mężczyzna oblał się łatwopalną substancją i podpalił. Mimo szybkiej akcji służb nie udało się go uratować.

Jak udało nam się ustalić, tragicznie zmarły mężczyzna to urodzony w Warszawie Dariusz Biernacki, znany artysta-śpiewak. Ukończył Akademię Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, na Wydziale Wokalno-Aktorskim. Koncertował w wielu krajach m.in w Austrii, Chinach, Danii, Izraelu, Japonii i Rosji. Artysta współpracował również z grupami teatralnymi w Londynie.

Był również aktywny w działalności lokalnej. Organizował Festiwale, koncerty, również charytatywne, prowadził Klub Modelek i zajęcia teatralne dla dzieci i młodzieży. W 2007 roku artysta otrzymał nagrodę „Milanowski Liść Dębu” – za szczególnie aktywną działalność, na rzecz upowszechnienia kultury i sztuki w Milanówku.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c