Wjechał w motocyklistę i uciekł. Policja szuka świadków

Policjanci z mokotowskiego wydziału dochodzeniowo-śledczego prowadzą dochodzenie w sprawie wypadku drogowego zaistniałego w dniu 4 września 2019 r. o godz. 17:15 na ul. Sobieskiego. Kierujący pojazdem koloru ciemnego najechał na tył motocykla jadącego tym samym pasem jezdni i oddalił się z miejsca zdarzenia.

Fot. Pixabay

Z ustaleń poczynionych w trakcie prowadzanego postępowania wynika, że do wypadku drogowego doszło na ul. Sobieskiego przed skrzyżowaniem z ulicą Św. Bonifacego w Warszawie.

Wiadome jest, że sprawca wypadku kierujący samochodem osobowym koloru ciemnego, nieznanej marki o nieustalonym numerze rejestracyjnym jadąc środkowym pasem ruchu ul. Sobieskiego od ul. Czarnomorskiej w kierunku ul. Św. Bonifacego na wysokości słupa latarni, uderzył w tył motocyklu marki Yamaha koloru czarnego jadącego tym samym pasem ruchu. Kierujący samochodem oddalił się z miejsca wypadku, pozostawiając rannego motocyklistę.

Jeśli ktoś z państwa był świadkiem tego zdarzenia lub ma na ten temat jakąkolwiek wiedzę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z wydziału dochodzeniowo-śledczego w siedzibie jednostki przy ulicy Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie. Informacje można przekazać, dzwoniąc na numer tel. 22 603 14 56 lub numery całodobowe do oficera dyżurnego jednostki 22 603 92 50, 22 603 92 52, albo w formie elektronicznej pisząc na adres: [email protected]

Autor: asp.szt. Robert Koniuszy/jf


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.