Włamał się 3 raz do tego samego mieszkania

Wywiadowcy z Bielan zatrzymali na gorącym uczynku przestępstwa Piotra N. Mężczyzna w ciągu ostatnich kilku tygodni trzykrotnie włamywał się do mieszkania na ulicy Lektykarskiej, w którym mieszkała starsza kobieta. 44-latek naraził właścicielkę na straty sięgające prawie 3 000 złotych. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

Fot. Pixabay

Na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem, wywiadowcy z Bielan, zatrzymali mężczyznę, który włamał się do mieszkania przy ulicy Lektykarskiej. Właścicielka mieszkania, która wróciła do domu po godz. 01.00, zauważyła światło latarki w swoim domu. Podejrzewając, że ktoś może znajdować się w środku, wezwała policję.

Wywiadowcy na miejscy byli błyskawicznie. W mieszkaniu zastali Piotra N. 44-latek miał już przygotowane torby, w których znajdowały się z rzeczy, które zamierzał wynieść z mieszkania. Mężczyzna został przewieziony do bielańskiej komendy i osadzony w policyjnym areszcie.

Jak się okazało to nie jedyne włamanie jakie na swoim koncie miał Piotr N. Mężczyzna przyznał się, że od marca trzykrotnie włamał się do mieszkania starszej kobiety, wyłamując łomem drzwi i zabierając drobne rzeczy, głownie do obróbki drewna. Przez ten czas spowodował straty sięgające prawie 3 000 złotych.

44-latek już usłyszał zarzuty za kradzież z włamaniem. Za to przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c