Włamał się na konto na portalu społecznościowym i wyłudził pieniądze. Policja szuka tego człowieka

Policjanci z Komisariatu Policji na Białołęce prowadzą czynności dotyczące włamania na konto na portalu społecznościowym i wyłudzenia pieniędzy w kwocie 1000 złotych. Gotówka została wypłacona 11 września br. w bankomacie przy alei Wojska Polskiego 60 w Warszawie.

Policjanci z Komisariatu na Białołęce prowadzą postępowanie w sprawie włamania na konto na portalu społecznościowym, a następnie za pośrednictwem komunikatora wyłudzenie pieniędzy w kwocie 1000 złotych, które zostały wypłacone w bankomacie przy alei Wojska Polskiego 60 w Warszawie, 11 września br.

Policjanci ustalili wizerunek mężczyzny podejrzewanego o bezpośredni związek z tym przestępstwem.

Każdy, kto rozpoznaje tę osobę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Białołęka w siedzibie jednostki przy ul. Myśliborskiej 65, bądź pod całodobowym numerem telefonu (22) 603-51-30 lub policjantem prowadzącym tę sprawę tel. (22) 603-52-25, powołując się na numer KP-D-II-5455/19.

Informacje można przekazać także na adres e-mail: [email protected].

Autor: podkom. Paulina Onyszko

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]