Włamali się do Maserati. Splądrowali wszystko co się da

Grójeccy policjanci wydziału kryminalnego zatrzymali mężczyzn, którzy włamali się do maserati i ukradli sprzęt elektroniczny i dokumenty.

Fot. Policja Mazowiecka

Przed świętami grójeccy policjanci ustalili, kto włamał się do maserati i ukradł z niego rzeczy. Do przestępstwa doszło w listopadzie 2019 w Grójcu. Sprawcy po dostaniu się do wnętrza auta na brytyjskich numerach, z bagażnika zabrali m.in. skórzaną torbę z kilkoma telefonami komórkowymi i dokumentami, powodując duże straty.

Po miesiącu od kradzieży zatrzymano dwóch mężczyzn, 33-letniego mieszkańca gminy Góra Kalwaria i 36-letniego mieszkańca gminy Piaseczno. Obaj usłyszeli zarzuty, młodszy mężczyzna za kradzież z włamaniem i kierowanie pojazdem pomimo obowiązującego zakazu sądowego. Drugi z nich za kradzież z włamaniem. Prokuratura Rejonowa w Grójcu zastosowała wobec nich dozór policyjny. Ustalono również trzeciego podejrzanego, który wczoraj usłyszał zarzuty, to 30-letni mieszkaniec gminy Piaseczno.

Wszyscy mężczyźni wcześniej byli już karani za podobne przestępstwa. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: kom. Agnieszka Wójcik


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.