Włamywali się do… nieistniejącego budynku

Patrolowcy na gorącym uczynku zatrzymali trzech mężczyzn, którzy właśnie przecinali kłódki i piłowali kraty prowadzące do budynku. Funkcjonariusze zabezpieczyli narzędzia, którymi posługiwali się podejrzani. 51-latek, 48-latek i 45-latek usłyszeli zarzuty usiłowania dokonania kradzieży z włamaniem. Wczoraj budynek, w którym znajdowała się pralnia i zakład krawiecki został zburzony.

Patrolowcy przejeżdżali ulicami Grochowa. W pewnym momencie zobaczyli, jak trzy osoby robią coś przy wejściu do budynku. Na ich widok mężczyźni wpadli w popłoch i porzucili swoje narzędzia.

Okazało się, że właśnie próbowali włamać się do budynku, piłowali kłódki i przecinali kraty zabezpieczające. Policjanci zatrzymali całą trójkę i zabezpieczyli narzędzia, którymi się posługiwali. Dwaj mężczyźni znajdowali się pod wpływem alkoholu. Wszyscy trafili do policyjnych cel.

Śledczy z wydziału mienia przyjęli zawiadomienie od pokrzywdzonego, zebrali materiał dowodowy i na tej podstawie przedstawili zatrzymanym zarzuty usiłowania kradzieży z włamaniem.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c