Właściciel amstaffa, który pogryzł dwójkę dzieci idzie do więzienia

Sąd Rejonowy w Mławie skazał 22-letniego Kamila G. na 2 lata i 9 miesięcy więzienia. Amstaff, którego był właścicielem pogryzł  w czerwcu 2018 r. dwoje dzieci, 8-miesięczną dziewczynkę oraz 3-letniego chłopca.

Fot. Pixabay

Po ataku mężczyzna zabił psa. Dwójka dzieci z poważnymi obrażeniami ciała trafiła na leczenie do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie.

Oprócz kary więzienia sąd orzekł wobec Kamila G. na rzecz pokrzywdzonych dzieci tytułem nawiązki 10 tys. zł w przypadku chłopca i 15 tys. zł w przypadku dziewczynki. Na poczet orzeczonej kary sąd zaliczył oskarżonemu okres tymczasowego aresztowania od listopada 2018 do marca 2019 r.

Sąd uznał też winnego Kamila.G za znęcanie się nad dziećmi i konkubiną.

Mężczyzna został oskarżony o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad swoją konkubiną, którą m.in. wyzywał, uderzał w głowę, dusił i kopał, a także. Znęcał się też nad 3-letnim chłopcem, którego np. przywiązywał smyczą do ławki lub kaloryfera oraz psychicznie nad 8-miesięczną dziewczynką, swoją córką.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.