Właściciel Primarka ujawnia przybliżoną datę otwarcia sklepu w Warszawie

Associated British Foods (ABF), właściciel Primarka podał przybliżoną datę otwarcia sklepu w Galerii Młociny. Pierwotnie miał ruszyć jesienią 2019 roku.

Fot. Jan Hagelskamp1, CC0 / Wikipedia

Portal Handelextra.pl podał, że w listopadowym raporcie Associated British Foods (ABF), podał, że sklep w Warszawie ruszy wiosną 2020 roku.

Wcześniej w popularnym serwisie ogłoszeń o pracę znalazły się ogłoszenia w których zawarta była informacja o dodatkowych benefitach dla pracowników. Miałyby one obowiązywać od marca 2020 roku. Może to oznaczać, że sklep będzie otwarty w marcu lub kwietniu 2020 roku.

Nowy sklep Primark zajmie 3 660 mkw. powierzchni handlowej na dwóch piętrach i będzie oferował kolekcje zgodne z najnowszymi trendami w modzie damskiej, męskiej i dziecięcej, w tym obuwie, akcesoria, a także bieliznę i wyposażenie domu.

Wcześniej handelextra podał nieoficjalnie, że w Warszawie może powstać także drugi sklep sieci. Miałby się znaleźć w galerii handlowej Promenada.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.