Właściciel psa chodził z pałką teleskopową. Pobił człowieka po tym, jak ich psy się pogryzły

Policjanci z Żoliborza przedstawili zarzuty 45-letniemu właścicielowi psa, który pałką teleskopową uderzył innego właściciela psa. Mężczyzna został zatrzymany przez stołecznych policjantów i usłyszał zarzuty za naruszenie czynności narządu ciała. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

Wczesnym rankiem doszło do awantury na ulicy Jelinka pomiędzy dwoma właścicielami psów, które się pogryzły. W pewnym momencie jeden z mężczyzn wyjął pałkę teleskopową i uderzył drugiego mężczyznę w głowę. Pokrzywdzony od razu powiadomił o całej sytuacji patrol Policji przechodzący w pobliżu. Stołeczni mundurowi zareagowali natychmiast. Funkcjonariusze zatrzymali 45-letniego właściciela psa, a pałkę teleskopową znalezioną w śniegu zabezpieczyli.

Mężczyzna już usłyszał zarzuty za na naruszenie czynności narządu ciała powyżej dni 7. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c