Właściciele nielegalnego salonu gier hazardowych pobili i okradli swojego pracownika

Na Ursynowie doszło do pobicia pracownika nielegalnego salonu gier hazardowych. Dwóch właścicieli oskarżyło go o kradzież pieniędzy z automatów. 

Fot. Pixabay

Przy Cynamonowej 33 dwóch obywateli Ukrainy prowadziło nielegalnie salon gier. Wraz z nimi pracował Białorusin, którego podejrzewali o podbieranie pieniędzy. Pod tym pretekstem pobili jego i towarzyszącego mu tego dnia kolegę Pakistańczyka, zabierając telefon i pieniądze. Pakistańczykowi zabrali również paszport.

Zgłosili oni całą sprawę na policję. Jednak plątali się w zeznaniach, mówiąc, że stało się to na ulicy. Ostatecznie przyznali, że prowadzony jest na Ursynowie nielegalny sklep z grami hazardowymi.

Tam policja znalazła mężczyzn, którzy również twierdzili, że nic nie wiedzą o salonie, a pracują na budowie. Nie przyznali się też do pobicia. Policjanci jednak przedstawili im dowody na udział mężczyzn w pobiciu i prowadzeniu salonu.

Podejrzani trafili do aresztu. Grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności. Odpowiedzą też za przestępstwa skarbowe.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c