Właścicielka hodowli zmarła, tragedia ludzi i zwierząt! „Mogą zginąć pod kołami samochodów lub zostać zagryzione”

Tragedia ludzi i zwierząt. Zgłoszenie o przeprowadzeniu interwencji dostaliśmy wczoraj (30.09.2019) około godziny 20. Link do zbiórki: https://www.ratujemyzwierzaki.pl/tragedia-ludzi-i-zwierzat.

Z informacji wynikało, że „na terenie posesji, w przyczepie kempingowej, znajduje się kilkanaście rasowych psów, które pozamykane są w klatkach. Właścicielka zmarła, a opiekę nad zwierzętami przejął bezdomny, który w każdej chwili może je powypuszczać! Jeśli tak się stanie, zwierzęta mogą zginąć pod kołami samochodów lub zostać zagryzione!”.

Poprosiliśmy o wsparcie OTOZ Animals Inspektorat Warszawa. W międzyczasie szukaliśmy również fundacji, która przejmie zwierzęta, jeśli dojdzie do odbioru. Pomogli nam – Adoptuj Uratuj Pokochaj (podgrupa Fundacja PEGASUS) i DOM Buldoga – dziekujemy! Na miejsce dojechaliśmy dość późno w nocy. Zamiast bezdomnego przywitał nas właściciel… Okazało się, że żona, która chorowała od jakiegoś czasu, zajmowała się hodowlą. Niestety ostatnio o wiele mniej… Trafiła do szpitala, gdzie zmarła. 13 psów rasowych z hodowli zarejestrowanej z FCI straciło swojego człowieka…

Tragedia ludzi i zwierząt… Obecny właściciel poprosił o pomoc i „wygaszenie” hodowli. Psiaki trafiły pod opiekę w/w Fundacji, ciężarna sunia jest pod nasza opieką – obecnie przebywa w klinice. Każdy z psiaków zostanie wysterylizowany oraz wykastrowany przed wydaniem do nowego domu. W wypadku tego zgłoszenia zastanawialiśmy się, jak pomóc zwierzętom oraz człowiekowi, który został sam ze wszystkim.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c