Wobec Dody i jej byłego męża zastosowano wolnościowe środki zapobiegawcze. Prokuratura informuje!

Jak poinformowała rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Warszawie, przedstawiono zarzuty dla piosenkarki Doroty Rabczewskiej i jej byłego męża Emila S. Zastosowano także wolnościowe środki zapobiegawcze. 

Fot. Warszawa w Pigułce

Wczoraj Dorota Rabczewska usłyszała zarzut udzielenia pomocy do usunięcia zagrożonych zajęciem składników majątkowych spółki zajmującej się produkcją filmu, poprzez utworzenia na terenie Malty nowej jednostki gospodarczej- spółki prawa maltańskiego. Za zarzucony czyn grozi jej do 5 lat więzienia.

Jak przekazała rzeczniczka prasowa Prokuratury Okręgowej w Warszawie, po wykonaniu czynności z udziałem podejrzanej 29 listopada zastosowano wobec niej wolnościowe środki zapobiegawcze. Chodzi dokładnie o poręczenie majątkowe, dozór policji i zakaz opuszczania kraju.

Z kolei byłemu mężowi Dody,  Emilowi S. przedstawiono w prokuraturze łącznie 45 zarzutów. Dotyczą one między innymi udaremnienia zaspokojenia wierzycieli poprzez utworzenie spółki z siedzibą na Malcie, a następnie przeniesienia na nią majątku w postaci pieniędzy w kwocie ponad 12 mln zł. Za takie czyny łącznie może mu grozić do 10 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c