Wody Polskie ogłosiły konkurs. Internauci nie mają litości!

„Głosujcie w naszym konkursie, wybierając zdjęcia do kalendarza Wód Polskich Stosujcie odpowiednią emocję – „Super”, „Trzymaj się” lub „Wow” – pod postem.” – zachęcają Wody Polskie na Facebooku.


Internauci zareagowali błyskawicznie, jednak nie wybierając zdjęcia zaproponowane przez WP, a wstawiając własne… ze śniętymi rybami.

Wpadnijcie do nas w lubuskie, może pofotografujecie znicze nad Odrą bo chyba nic innego nie zmieści sie Panstwu w kadrze, lokalizacja: Krosno Odrzanskie, 13.08.2022.” – pisze Pani Monika.

„Serio???!! Pracownicy wód polskich to powinni wziąć się za robotę i czerpakami i zbierać śnięte zwierzęta. Wyczucie czasu macie tak duże jak tupet i kompetencje….” – dziwi się Pani Dominika.

„Odra zatruta!!! Ratujcie zwierzęta ,które zostały ! Przede wszystkim ptaki!!! Myślcie co zrobić ,angażujcie wolontariuszy!” – apeluje Pani Agnieszka.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.