Wójt organizuje strzelanie do „Instrybutora”. Powstanie również pomnik

Któż nie słyszał o sławnym „Instrybutorze”? Krótki film z akcji na stacji paliw w Rymaniu w ekspresowym tempie stał się hitem internetu. Po niecałym miesiącu „instrybutor” doczekał się już serii skeczów kabaretowych, przeróbek filmowych a także piosenki. Wójt Rymania chce pójść krok dalej. 

Fot. Klub Komediowy

„Instrybutor” można także zlokalizować na mapach Googla a to sprawia, że do Rymania przyjeżdża więcej turystów niż kiedykolwiek. Właśnie po to, żeby zobaczyć osławioną stację paliw.

Sceny, które tam się rozegrały do dziś mrożą krew w żyłach, jednak wystarczyło jedno słowo a z dramatu zrobiła się komedia. Film poszedł w eter i słowo „instrybutor” zna już cała Polska.

Z tej popularności postanowił skorzystać wójt Rymania Mirosław Terlecki. Jak informuje Polsat News, wójt zamierza w Rymaniu postawić pomnik Instrybutora a także zorganizować zawody strzeleckie. Bez obaw, nikt oczywiście nie zamierza strzelać do prawdziwego dystrybutora… tzn. instrybutora, ale kilka atrap wójt chce udostępnić.

To jednak nie wszystko bo Mirosław Terlecki walczy o niższe ceny paliwa na sławnej stacji i wierzy, że do Rymania zawita wielu turystów. Kto wie, może nawet więcej niż do położonego w sąsiedztwie Kołobrzegu.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c