Wokalistka padła ofiarą hakerów. Ostrzega fanów

Wokalistka Anna Wyszkoni padła ofiarą hakerów. Przekazała, że złodzieje ukradli jej konta w mediach społecznościowych. Zaapelowała do swoich fanów, by nie reagowali na zaczepki oszustów.

Fot. Pixabay

Kilka dni temu wokalistka Anna Wyszkoni straciła dostęp do swoich kont w mediach społecznościowych. Chodzi o Facebook i Instagram. Swoich fanów poinformowała o zdarzeniu za pomocą TikToka. Przekazała, że wciąż walczy o odzyskanie dostępu do swoich profili. Jak to się stanie, ma od razu o tym poinformować.

Z Instagrama gwiazdy zniknęły wszystkie zdjęcia, a zdjęcie główne nie przypomina w żadnym stopniu wokalistki. Relacje pojawiają się w języku hebrajskim. Nie zmieniła się jednak nazwa profilu oraz liczba obserwujących. Anna Wyszkoni zaapelowała do fanów, aby pod żadnym pozorem nie odpowiadali na wiadomości, które wysyłane są z jej konta.

Anna Wyszkoni zyskała wielką popularność w latach 90-tych, kiedy była wokalistką zespołu Łzy. Później zdecydowała się na karierę solową. Wśród jej największych przebojów jest między innymi „Czy ten pan i pani” czy „Wiem, że jesteś tu”. Właśnie wydała nową, piątą płytę. Jednak ze względu na atak hakerski, nie może jej póki co promować w mediach społecznościowych.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c