Wpadł z kradzionym motocyklem, bo… próbował ukraść paliwo za 40 zł

Policjanci z Tarczyna ujawnili poszukiwany motocykl u mężczyzny, który usiłował dokonać kradzieży paliwa na kwotę blisko 40 złotych na jednej ze stacji paliw. Pojazd został zabezpieczony, a 40-latek zatrzymany. Mężczyzna będzie odpowiadał za paserstwo, czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. Odpowie też za popełnione wykroczenia.

Fot. policja.pl

Fot. policja.pl

Policjanci z komisariatu w Tarczynie interweniowali wczoraj na jednej ze stacji paliw w rejonie gminy. Z informacji, jakie posiadali wynikało, że został tam ujęty motocyklista, który usiłował dokonać kradzieży paliwa na kwotę blisko 40 złotych.

W trakcie wykonywania czynności, policjanci zwrócili uwagę na zachowanie 40-latka. Mężczyzna sprawiał wrażenie, że poza interwencją jeszcze czegoś więcej się obawia. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych wyszło na jaw, że nie posiada on uprawnień do kierowania motocyklem, a pojazd figuruje jako utracony i poszukiwany przez funkcjonariuszy z KP Warszawa Włochy.

Niebawem motocykl powróci do właściciela, a 40-latek odpowie za paserstwo. Czyn ten zagrożony jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie też za popełnione wykroczenia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.