Wracają popularne połączenia LOT! Za niedługo warszawiacy będą mogli polecieć do Lyonu

Jak poinformowały w dniu dzisiejszym Polskie Linie Lotnicze LOT, już wkrótce powrócą między Warszawą a francuskim Lyonem. Od końca września tego roku, przeloty będą realizowane sześć razy w tygodniu 

Fot. BriYYZ from Toronto, Canada, CC BY-SA 2.0.

Jak podała spółka w komunikacie, od 30 września powrócą połączenia Warszawa – Lyon. Kursy mają odbywać się sześć razy w tygodniu – od poniedziałku do piątku oraz w niedziele. Podkreślono również, że będą one odbywały się zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym.

W poniedziałki, wtorki i czwartki rejs LO345 wystartuje z Warszawy o godzinie 8:10, a rejs powrotny LO346 wystartuje z lotniska Lyon-Saint-Exupéry o godzinie 11:20. Natomiast w środy, piątki i niedziele rejs LO347 wyruszy z Warszawy o godzinie 16:00, a rejs LO348 wyruszy z Lyonu o godzinie 19:10. Czas lotu na tej trasie ma wynieść około 2 godzin i 20 minut.

Spółka wyjaśniła, że wznowienie połączenia jest odpowiedzią na zapotrzebowanie na bezpośrednie połączenia między Polską a środkowo-wschodnią częścią Francji. Dodano także, że bilety na połączenia z Warszawy do Lyonu są dostępne we wszystkich kanałach sprzedaży ( na stronie lot.com, w LOT Contact Center i w biurach LOT Travel) od dnia dzisiejszego.

Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]

Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]