Wsiadł pijany do samochodu. Chciał sie zabić

Policjanci dostali informację, że pewien mężczyzna wyszedł z domu, wsiadł do samochodu po spożyciu alkoholu i chciał targnąć się na swoje życie.

Asp. sztab. Mariusz Łapiński oraz st. post. Rafał Wojtyra, którzy powstrzymali mężczyznę od targnięcia się na własne życie

Asp. sztab. Mariusz Łapiński oraz st. post. Rafał Wojtyra, którzy powstrzymali mężczyznę od targnięcia się na własne życie

W trakcie poszukiwań asp. sztab. Mariusz Łapiński oraz st. post. Rafał Wojtyra zauważyli w jednej z miejscowości pojazd, którym miał się poruszać zaginiony mężczyzna. Funkcjonariusze natychmiast zatrzymali kierowcę do kontroli. Był to poszukiwany. Mężczyzna był wycieńczony i stróże prawa musieli udzielili mu pomocy przedmedycznej, a następnie wezwali karetkę pogotowia. Badanie alkomatem dało wynik ponad półtora promila w wydychanym powietrzu. Decyzją lekarza mężczyzna został przewieziony do jednego ze stołecznych szpitali. Zdecydowane działania policjantów prawdopodobnie zapobiegły tragedii.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.