Wszyscy lekarze zwolnili się z oddziału w szpitalu w Pruszkowie! „Sytuacja jest dramatyczna”

Po odejściu wszystkich lekarzy z oddziału wewnętrznego dyrekcja nie może zamknąć oddziału, bo nie wyraził na to zgody wojewoda mazowiecki. Dyrektor szpitala stara się zatrudnić jakiś lekarzy, ale jak mówi jest to bardzo trudne.

Szpital. Fot. Pixabay

W związku z przejściem lekarzy Oddziału Wewnętrznego naszego szpitala, do Szpitala Kolejowego im. Dr Roeflera w Pruszkowie (Spółka STOCER), co następuje z dniem 1 czerwca 2019 r. zmuszeni jesteśmy znacząco ograniczyć (nie zawiesić) zakres działania Oddziału Wewnętrznego w Szpitalu Powiatowym SPZ ZOZ w Pruszkowie. Nie zostawimy jednak naszych Pacjentów bez pomocy i uczynimy wszystko, aby byli bezpieczni i pozostawali pod opieką tych lekarzy, którzy zaoferowali pomoc, w tej nie niezwykle trudnej dla nas sytuacji.

Jednocześnie deklaruję, że dyrekcja SPZ ZOZ, uczyni wszystko, aby w jak najkrótszym terminie Oddział Wewnętrzny znowu  funkcjonował w pełnym zakresie.

Proszę o zrozumienie i cierpliwość, ale także o korzystanie, przez ten przejściowy okres, w większym zakresie z pomocy Szpitala Kolejowego, gdzie w ostatnich tygodniach uruchomiono po modernizacji i generalnym remoncie Oddział Wewnętrzny z dodatkowymi 24 łóżkami.” – pisze szpital

UWAGA!

OFERTA PRACY DLA LEKARZY INTERNISTÓW I REZYDENTÓW

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie serdecznie zaprasza Lekarzy Specjalistów Chorób Wewnętrznych, a także Rezydentów w trakcie specjalizacji z interny, do podjęcia pracy w ramach dyżurów kontraktowych na  Oddziałe Chorób Wewnętrznych oraz na Izbie Przyjęć Szpitala Powiatowego w Pruszkowie. Oferujemy także możliwość zatrudnienia na umowę o pracę.

Jesteśmy w trakcie tworzenia nowego, ambitnego Zespołu Lekarzy, którym oferujemy zatrudnienie na zmodernizowanym, wyposażonym w nowoczesny sprzęt i aparaturę 20-łóżkowym Oddziale.

Oferujemy również atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.