WTS Orzeł prosi o pomoc! „Miasto Stołeczne Warszawa chce zniszczyć jeden z najlepszych klubów tenisowych i sportowych w Polsce”
„Kochani Przyjaciele, potrzebna pilna POMOC !!! – #SOSWTS” – czytamy na fanpage WTS Orzeł.
„Już w poniedziałek, Miasto Stołeczne Warszawa chce zniszczyć jeden z najlepszych klubów tenisowych i sportowych w Polsce.
W Warszawie, zniknie na zawsze jedno z ostatnich miejsc, gdzie na co dzień grają setki #dzieci, #zawodników i #amatorów tenisa.
Panie Prezydencie Rafał Trzaskowski, Pani #Prezydent Renata Kaznowska – Wiceprezydent m.st. Warszawy , Panie Burmistrz Tomasz Kucharski Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy, @Przyjaciele…
Apelujemy, pomóżcie nam uratować Orła !!!” – czytamy w dramatycznym apelu.
Redaktor naczelny serwisu. Absolwent Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim z ponad 15-letnim doświadczeniem w mediach. Specjalista ds. strategii informacyjnych i komunikacji kryzysowej. Wieloletni inwestor giełdowy i praktyk rynków finansowych. W swoich tekstach łączy warsztat dziennikarski z praktyczną wiedzą o podatkach, inwestowaniu i mechanizmach rynkowych, tłumacząc zawiłości ekonomii na język codzienny.