Wybił kulą ortopedyczną szybę w sklepie, w którym pracuje jego była żona!

Zarzuty za zniszczenie mienia usłyszał 51-latek w komisariacie na Żoliborzu. Mężczyzna został zatrzymany przez mundurowych po tym, jak wybił kulą ortopedyczną szybę w drzwiach sklepu, w którym pracuje jego była żona. Zatrzymany już usłyszał zarzuty za uszkodzenie mienia o wartości prawie 600 złotych. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Żoliborza otrzymali zgłoszenie, że były mąż jednej z pracownic sklepu przy ulicy Krasińskiego, wybił kulą ortopedyczną szybę w drzwiach wejściowych. Mężczyzna oddalił się przed przyjazdem policjantów, ale krótko cieszył się wolnością, bo kilka dni później był już w rękach żoliborskiej patrolówki. 51-latek został zatrzymany.

Wartość strat została oszacowana na kwotę prawie 600 złotych. Zatrzymany mężczyzna po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c