Wybił szybę w samochodzie i ukradł ponad 124 tysiące złotych! Policja poszukuje tego mężczyzny [ZDJĘCIA]

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowania dotyczące kradzieży z włamaniem do samochodu. Wizerunek osoby mogącej mieć związek z tym przestępstwem zarejestrowały kamery. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Dzielnej 12.

Policjanci ze śródmiejskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowania w sprawie kradzieży z włamaniem do samochodu poprzez wybicie tylnej szyby. Na skutek tego przestępstwa nieznana dotąd osoba skradła torbę z ponad 124 000 złotych.

Do zdarzenia doszło 2 października tego roku przy ulicy Klonowej 20.

Wizerunek prawdopodobnego sprawcy tego przestępstwa zarejestrowały kamery. Informacje w tej sprawie można przekazać dzwoniąc na numer 22/603 61 53, 22/603 83 92  albo w formie elektronicznej pisząc na adres:  [email protected]


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c