Wyciekł mail z fundacji Jandy do szczepionych poza kolejką! Ani słowa o promocji!

„Wprost”  ujawnił treść maila, którego według źródeł redakcji miała do aktorów wysyłać dyrektorka Fundacji Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury. Co ciekawe nie przeczytamy tam o żadnej akcji promocyjnej.

Fot. Warszawa w Pigułce

„Miała być potrzebna i mądra akcja, a wyszło koszmarnie. Ja nie czułem, że się gdzieś wpycham czy sobie coś załatwiam. (…) WUM wystosował takie zaproszenie do teatru do Kryśki Jandy i teatr to koordynował.” – tłumaczył Wiktor Zborowski, który wraz z 17 innymi osobami został zaszczepiony poza kolejnością…

Treść maila opublikowanego przez „Wprost”:

„Istnieje szansa, że będziemy mieli możliwość zaszczepić współpracowników. Proszę o znak, jeśli ktoś z Państwa chciałby być zaszczepiony, stworzymy listę i jeśli będzie to możliwe, to umówimy Was na szczepienia” – czytamy we wiadomości.

„Ponieważ grupa jest spora proszę postępować wg instrukcji: Odesłać do mnie w odpowiedzi na tego maila imię i nazwisko oraz nr PESEL” – napisała Przerazińska. Na koniec informuje aktorów, że zgłoszenia są przyjmowane do 6 stycznia 2021 r., bo „sprawa jest pilna” – brzmi treść maila.

Całość materiału można przeczytać tu: https://premium.wprost.pl/10404635/ujawniamy-maila-dot-szczepien-ktorego-rozsylala-fundacja-krystyny-jandy-ani-slowa-o-akcji-promocyjnej.html


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c