Wyjątkowy dzień! Premiera płyty „CZEŚĆ, TO JA” Doroty Osińskiej [WIDEO]

15 premierowych piosenek z nowego albumu „Cześć, to ja”, goście i niespodzianki muzyczne – te i wiele innych atrakcji czeka na uczestników koncertu Doroty Osińskiej, na który zapraszamy 7 lutego o godz. 19:00 do Mazowieckiego Teatru Muzycznego, przy ul. Jagiellońskiej 26.Artystki właściwie nie trzeba przedstawiać. Nagranie z jej poruszającą interpretacją utworu „Calling You” odtworzono w internecie już ponad 15 milionów razy. Dorota Osińska, która ma na swoim koncie cztery solowe albumy, setki koncertów i spektakli, a także wiele nagród muzycznych i teatralnych, jest niekwestionowaną mistrzynią nastroju. Potrafi poruszyć w słuchaczach najgłębsze emocje i doprowadzić do łez nawet największych twardzieli. Jej spotkania z publicznością zawsze powodują żywe reakcje. Artystka swoimi interpretacjami często buduje nostalgiczną atmosferę, którą przełamuje jednak anegdotą oraz zaproszeniem publiczności do wspólnego muzykowania.

„Cześć, to ja” to najbardziej osobista i refleksyjna płyta w dyskografii Doroty Osińskiej. Artystka po raz pierwszy w karierze zdecydowała się napisać teksty i skomponować muzykę do każdej z piosenek. Oddaje w nich aktualny stan swojego ducha i śpiewa o rzeczach, o których zawsze chciała zaśpiewać, poprzez dźwięki, które od dawna czekały, by ułożyć się w piosenki. Artystka otwiera się przed słuchaczami, jak nigdy dotąd, jednocześnie sygnalizując nowy kierunek w swojej twórczości i zdradzając inspiracje muzyką folkową.

W zapędzonym, często pogubionym świecie, warto znaleźć przestrzeń na wzruszenie, szczere emocje i głębszą refleksję, które proponuje swoim słuchaczom Dorota Osińska.

Podczas koncertu 7 lutego wystąpią:

  • Dorota Osińska  śpiew, gitara akustyczna
  • Paweł Stankiewicz  gitary, Casio ukulele, mandolina, chórki
  • Grzegorz Wiencek gitary
  • Piotr Maślanka perkusja, dzwonki, woda, chórki
  • Maciek Szczyciński  kontrabas, chórki
  • Jeremiasz Hendzel philicorda, chórki
  • oraz gość specjalny JAKUB WOCIAL

Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.