Wypadek na Mazowszu. Kierowca był nietrzeźwy, nie miał prawa jazdy i był poszukiwany

Zatrzymano kierowce, który brał udział w niedzielnym wypadku pod Nowym Dworem Mazowieckim. Jak się okazało, mężczyzna był poszukiwany. Nie miał prawa jazdy, a w wydychanym powietrzu miał ponad 3,6 promila alkoholu. 

Wypadek miał miejsce w niedzielę, przed godziną 19:00. W okolicy Nowego Dwora Mazowieckiego, a dokładnie w Cieksynie, kierujący samochodem marki Mazda najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Citroen, ktorym podróżowała rodzina z powiatu nowodworskiego.

W wyniku zdarzenia, pasażerka i jej nastoletni syn zostali poszkodowani. Trafili z obrażeniami do szpitala. Natomiat kierujący Mazdą okazał się być pijany. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 40-latek ma w wydychanym powietrzu aż ponad 3,6 promila alkoholu.

Co się jeszcze okazało, mężczyzna nie posiadał prawa jazdy, a także był poszukiwany dwoma nakazami doprowadzenia przez Sąd Rejonowy w Płońsku celem odbycia kary roku i trzech miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności. Został zatrzymany, noc spędził w areszcie, a następie trafił do jednostki penitencjarnej.

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]