Wypił piwa podczas jazdy. Potem stracił panowanie

W  nocy z soboty na niedzielę patrol straży miejskiej przewoził  osobę nietrzeźwą do Stołecznego Ośrodka dla Osób Nietrzeźwych. Jadąc ulicą Marszałkowską  funkcjonariusze zauważyli dziwnie zachowującego się kierowcę w Seacie. Samochód  zjeżdżał na lewy pas i po chwili wracał na prawy.

Fot. Straż Miejska

Gdy tylko kierujący  zatrzymał się na czerwonych światłach  przy ulicy Hożej, strażnicy podeszli do niego z pytaniem czy potrzebuje pomocy?

Kierowca wyraźnie unikał kontaktu wzrokowego ze strażnikami i sprawiał wrażenie nie do końca trzeźwego. Zapytany czy spożywał alkohol przyznał, że wypił cztery piwa – puszki leżały na podłodze auta. Na miejsce wezwano patrol policji – badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu potwierdziło przypuszczenia strażników. Wynik to 1,14 mg/l czyli prawie 2,4 promila. Decyzją policji kierowca został zatrzymany a  Seat odholowany na policyjny parking.

Źródło: Straż Miejska


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.