Wyrwało okno i kawałek elewacji. Potężny wybuch na Kłobuckiej

Trzy osoby, w tym dwoje dzieci trafiło do szpitala po wybuchu w mieszkaniu przy Kłobuckiej 18. Jak podaje straż pożarna, przyczyny tego zdarzenia nie są jeszcze znane. Mamy zdjęcia z miejsca zdarzenia.

„Budynek nie był podłączony do instalacji gazowej. Policjanci będą ustalali przyczyny i okoliczności zdarzenia” – powiedział Rafał Rutkowski z Komendy Stołecznej Policji.

„Matka i dwójka dzieci wołała o pomoc. Okno balkonowe było całkowicie wyrwane. Wyrwana jest także cześć elewacji. Zadymienie i niewielkie zarzewia pożaru. Wiadomo, że doszło do eksplozji. Wewnątrz znajdowały się trzy osoby: dorosły i dwoje dzieci. Na miejscu są 3 zastępy PSP” – mówi ml. bryg, Patryk Topolski.

Działania straży już się zakończyły. Teraz swoje czynności rozpocznie policja. Wiadomo też, że oczekuje się na przyjazd Inspektora Nadzoru Budowlanego, który sprawdzi czy można bezpiecznie wrócić do budynku.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c