Wyszła na skrzydło samolotu, bo było jej za duszno. Kobieta trafiła na czarną listę linii

Niecodzienna sytuacja miała miejsce w Kijowie na lotnisku. Pasażerka wyszła na skrzydło samolotu drzwiami awaryjnymi. Tłumaczyła, że zrobiło jej się duszno.

Fot. PIxabay

Sytuacja miała miejsce na kijowskim lotnisku. Pasażerka leciała wraz z mężem i dwójką dzieci liniami Ukraine International Airlines z Antalyi do Kijowa. Kiedy samolot wylądował, wstała ze swojego miejsca, otworzyła drzwi awaryjne i wyszła na skrzydło.

Personel pokładowy wezwał na lotnisko karetkę, policję i straż graniczną. Kobieta tłumaczyła, że było jej za gorąco więc wyszła się przewietrzyć. Zbadano ją pod kątem zawartości alkoholu w organizmie, okazało się, że była trzeźwa. Nie była też odurzona żadnymi narkotykami.

Przewoźnik wpisał kobietę na czarną listę pasażerów, przez co nie będzie mogła w przyszłości podróżować tymi liniami. Dodatkowo Ukraine International Airlines domaga się aby kobieta zapłaciła grzywnę.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c