Wywieźli go w bagażniku, ciężko pobili i zostawili konającego bez ubrania

Z relacji pokrzywdzonego wynika, że sprawcy pobili go, wywieźli w bagażniku, ponownie pobili, okradli i zostawili bez ubrania. Prokuratura Rejonowa w Nowym Dworze Mazowieckim, prowadzi śledztwo w tej sprawie. Podejrzanym grozi do 12 lat więzienia.

Fot. Policja.pl

Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że dwóch mężczyzn w porze nocnej podjechało do niego samochodem na jednej z ulic na terenie Twierdzy Modlin, gdzie został on przez nich pobity i wrzucony do bagażnika auta.

Mężczyzna został następnie przewieziony na teren powiatu płońskiego, gdzie został wyciągnięty z bagażnika, po czym ponownie pobity i okradziony między innymi z telefonu komórkowego oraz pozostawiony przez sprawców bez wierzchniej odzieży w odludnym miejscu.

Pokrzywdzonemu udało się dotrzeć do drogi lokalnej, gdzie został on przypadkowo zauważony przez patrol policji.

Z relacji pokrzywdzonego przekazanej policjantom wynikało, iż zna on osobiście jednego ze sprawców, natomiast nie był on w stanie wskazać tożsamości drugiego z napastników.

W początkowej fazie śledztwa dokonano na podstawie postanowienia prokuratora zatrzymania Marcina M, a następnie ogłoszono mu zarzuty pobicia, pozbawienia wolności oraz rozboju na osobie pokrzywdzonego. Dodatkowo podejrzany usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

Na wniosek Prokuratury Marcin M. został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy przez Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim.

Równolegle trwały intensywne czynności procesowe, zmierzające do ustalenia tożsamości drugiego z napastników.

W dniu 21.11.2018r na podstawie postanowienia prokuratora dokonano zatrzymania Kamila B., któremu przedstawiono zarzuty działania wspólnie i w porozumieniu z Marcinem M.

W dniu 22.11.2018r Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim zastosował wobec podejrzanego Kamila B., środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Zarówno Marcin M i Kamil B. byli już karani, w tym za przestępstwa przeciwko mieniu.

Podejrzanym grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c