Wyzywał ją, ubliżał i poniżał, straszył, że „będzie miała tak codziennie”

Agresywny mężczyzna wyzywał partnerkę, szarpał ją i poniżał. Okazało się, że taka sytuacja trwa od lutego br. 47-latek usłyszał już zarzut i odpowie za swoje zachowanie przed sądem. Teraz został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące. Za ten czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Shutterstock

Policjanci z bemowskiego komisariatu otrzymali zgłoszenie dotyczące awantury, gdzie pijany mąż miał wyzywać żonę. Na miejscu funkcjonariusze zastali kobietę, która opowiedziała im co się wydarzyło. Okazało się, że mężczyzna przez całą noc nie dawał jej spokoju, wyzywał ją, ubliżał i poniżał, straszył, że będzie miała tak codziennie.

47-letni mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Dochodzeniowcy gromadzili materiał dowodowy. Ustalili, że taka sytuacja ma miejsce od lutego br. Mąż kobiety miał wszczynać awantury, zakłócał spokój, poniżał ją i szarpał oraz niszczył wyposażenie w mieszkaniu. Podejrzany usłyszał zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego nad żoną. Prokurator poparł wniosek policjantów o zastosowanie środka izolacyjnego i decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.