Wyzywał własnych rodziców, poniżał, wyganiał z domu, groził pozbawieniem życia

Sąd Rejonowy w Zwoleniu zastosował wobec 38-latka trzy miesięczny areszt. To środek zapobiegawczy zastosowany wobec mężczyzny podejrzanego o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad rodzicami. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Fot. Pixabay

Policjanci z Posterunku Policji w Kaznowie zatrzymali 38-latka, który od kilku miesięcy  znęcał się nad rodzicami. Funkcjonariusze zbierając materiał dowodowy w tej sprawie ustalili, że mężczyzna ten od kilku miesięcy stosował przemoc fizyczną oraz psychiczną wobec rodziców. 38-latek będąc pod wpływem alkoholu wszczynał awantury domowe, w trakcie których wyzywał rodziców słowami wulgarnymi, poniżał, wyganiał z domu, groził pozbawieniem życia oraz stosował przemoc fizyczną.

W trakcie prowadzonych czynności śledczy zebrali materiał dowodowy, który pozwolił na przedstawienie zarzutu zatrzymanemu mężczyźnie. Dotyczy on psychicznego i fizycznego znęcania się nad osoba najbliższą. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Sąd skorzystał z możliwości zastosowania środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania         38-latka na okres 3 miesięcy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.