„Wziął nóż /maczetę i uderzał ludzi na oślep” Opis matki ugodzonego chłopca przeraża

W środę opisaliśmy historię 17-latka, który został ugodzony nożem na „Poniatówce”, a jego matka szukała świadków. Teraz podzieliła się z nami nowymi informacjami w sprawie. 

„W nocy z 17 na 18 lipca 2020 ok godz 1°° na plaży pod mostem Poniatowskiego miał miejsce atak nożowników . Grupa kilkunastu osób atakowała ludzi którzy bawili się nad Wisłą ,czekając na transport do domu . W grupie zaatakowanej było 2 chłopców którzy zostali ugodzeni nożem w szyję oraz głowę .

Z relacji świadków wiadomo że było więcej poszkodowanych osób . Nożownik po ataku na przypadkowe osoby został „spacyfikowany ” w tym momencie w tłum wbiegła dziewczyna która zaczęła pryskać gazem . Co uniemożliwiło złapanie nożownika który w tym momencie uciekł . Pierwszy nożem dostał 20 latek po czym w jego obronie stanął 17 latek. Gdyby nie szybka reakcja ludzi zakończyło by się wszystko tragicznie . Cyt świadka ” ktoś (z kolegów nożownika) wziął nóż /maczetę i uderzał ludzi na oślep skoro tylu ludzi było pociętych „ – pisze Pani Katarzyna.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c