Wzory w ogrodzie – modnie i eko

Fot.  Łukasz Ratz, informacja prasowa

Fot. Łukasz Ratz, informacja prasowa

Targi Designu Wzory to cykliczna impreza promująca polskie wzornictwo. Wzory w Ogrodzie  odbędą się 25 kwietnia, w sobotę w Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego – Królikarni. W ogrodzie muzeum przedstawione zostaną ekologiczne, recyclingowe oraz organiczne produkty zaprojektowane przez młodych polskich projektantów.

„Skoncentrujemy się na wzornictwie zrównoważonym, pozostającym blisko natury i nią inspirowanym. Pokażemy dizajn do ogrodu oraz akcesoria do domu. Na wzorach będzie można także popodziwiać i zakupić rośliny do ogrodu, na balkon, a także zioła. Wzory w Ogrodzie  to również okazja do odpoczynku z całą rodziną. Przy okazji wizyty w Królikarni będzie można wziąć udział w warsztatach, rozsmakować się w ekologicznej i zdrowej kuchni, kupić świeże warzywa od lokalnych dostawców.” – głosi informacja od organizatorów.

Szczegóły na: www.wzorytargi.pl

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.