Wzruszający hołd dla nieżyjącego Dawidka. Morze baloników poszybowało w górę [WIDEO]

Mieszkańcy Grodziska zjednoczyli się, by złożyć hołd zamordowanemu Dawidkowi. W tym celu wypuścili do nieba kolorowe baloniki. Mamy nagranie z tego niezwykłego wydarzenia. Za film dziękujmy Panu Bartłomiejowi Badachowi.


Autor: Bartłomiej Badach

„Ta tragedia dotknęła dziesiątki, tysiące osób w całym kraju. Każdą osobę zainteresowaną zapraszam do kontaktu przez wiadomość priv. Miejscem spotkania chcialabym by był PARK SKARBKOW W GRODZISKU MAZOWIECKIM dzień to 27.07.2019 tj sobota GODZINA 16:00” – pisała pomysłodawczyni.

„Każdy kto ma zyczenie a z jakiegoś powodu nie może dotrzeć do wyznaczonych miejsc niech puści balonik tam gdzie się znajduje. Jeśli są jakieś sugestie bardzo proszę o kierowanie ich na priv. Miło będzie jak podzielisz się ta informacja ze swoimi znajomymi, czym nas więcej tym więcej baloników poleci w górę do nieba” – pisała pomysłodawczyni.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c