Z 3 promilami wjechał w ogrodzenie przedszkola! Był poszukiwany!

Blisko 3 promile alkoholu w organizmie miał 38-letni kierujący citroenem, który nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i wjechał w ogrodzenie przedszkola.

Fot. Policja Piaseczno

Piaseczyńscy policjanci ustalili, że oprócz promili, 38-latek jest poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Radomiu celem odbycia kary zastępczej 50 dni pozbawienia wolności.

Pamiętajmy – pijani kierujący stanowią zagrożenie dla wszystkich uczestników ruchu drogowego – dla nas i naszych bliskich. Dlatego też zawsze reagujmy na tego typu przypadki. Nawet informacja przekazana policjantom anonimowo może przyczynić się do wyeliminowania z dróg pijanych kierowców i tym samym poprawy bezpieczeństwa. Każda osoba mająca podejrzenia, że ktoś prowadzi pojazd pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego środka, może powiadomić o tym stróżów prawa, którzy natychmiast sprawdzą taki sygnał🔍


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.