Z ostatniej chwili: Drugi wjazd na Most Poniatowskiego zamknięty! Powód: „Jezdnia może się zapaść”

Dziś rano zamknięty został fragment jezdni na węźle Wisłostrady z mostem Poniatowskiego. Jezdnia została zamknięta w trybie awaryjnym. Podczas prac związanych z modernizacją odwodnienia remontowanego wiaduktu ceglanego odkryto pustkę znajdującą się pod jezdnią. Jest ryzyko, że jezdnia znajdująca się nad nią może się zapaść – w związku z tym w trybie pilnym została zamknięta.

W związku z wyłączeniem tego fragmentu z ruchu, niemożliwy jest wjazd z Wisłostrady na most Poniatowskiego (zarówno od strony Wilanowa, jak i od strony Żoliborza). Utrzymany zostanie za to zjazd z mostu dla jadących od strony centrum. Zjazd w kierunku Wilanowa będzie się odbywał za pomocą tymczasowego łącznika.

Po zamknięciu jezdni przystępujemy do oszacowania zakresu niezbędnych prac naprawczych. Pozwoli to ocenić czas niezbędny na naprawę uszkodzenia i przywrócenie ruchu.

ZTM informuje:

Utrudnienia w kursowaniu autobusów linii 166

Z powodu zablokowanego wjazdu na most Poniatowskiego od strony Wioślarskiej linia 166 w obu kierunkach została skierowana na trasę objazdową: PL.HALLERA – … – rondo Waszyngtona – al. Poniatowskiego – Wybrzeże Szczecińskie – most Świętokrzyski – Zajęcza – Dobra – Solec – Ludna – … – OS.KABATY / KABATY–STP

Przepraszamy za utrudnienia


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.