Z OSTATNIEJ CHWILI: Nie żyje Polak – bohater, który został ciężko ranny podczas zamachu w Strasburgu

Nie żyje Bartosz Niedzielski Polak, który walczył z zamachowcem i został postrzelony w głowę.

36-letni Bartosz Niedzielski Polak mieszkający w Strasburgu, jest jednym z ciężej poszkodowanych w zamachu. Jak się okazuje Polak jest bohaterem.

Polak, pracownik Parlamentu Europejskiego, próbował zatrzymać zamachowca i nie wpuścić go do klubu. Napastnik postrzelił Polaka w głowę w stanie ciężkim przebywał w szpitalu. Z relacji świadków wynika, że gdy Bartosz Niedzielski zobaczył przed klubem zamachowca z bronią, rzucił się na niego, aby go powstrzymać. Polak został postrzelony w głowę. Przebywający w klubie ochroniarze zdążyli zamknąć drzwi wejściowe dzięki czemu zamachowiec nie wszedł do środka.

Gdyby zamachowiec wszedł do środka mogłoby to się skończyć jak w klubie Bataclan w Paryżu,  gdzie zginęło wiele osób, a setki zostały ranne.

Niestety Polak nie przeżył.

Aktualny bilans zamachu w Strasburgu to 4 osoby zabite i 13 rannych. Zamachowiec został zabity w obławie kilka dni po zamachu.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.