Zaatakował sprzedawcę kwiatów przy metrze Centrum

Z relacji pokrzywdzonego wynika, że 52-latek podszedł do niego, kiedy ten sprzedawał kwiaty przy stacji metra centrum. Napastnik uderzył go pięścią w twarz, po czym uciekł.

Fot. Pixabay

Do policjantów z wydziału wywiadowczo-patrolowego trafiła informacja o mężczyźnie, który został zaatakowany na „patelni” przy stacji metra centrum, kiedy sprzedawał kwiaty. Gdy policjanci przyjechali we wskazane miejsce 54-latek opowiedział im o tym, co go spotkało. Oświadczył, że podeszła do niego osoba, która bez powodu uderzyła go pięścią w twarz, a następnie uciekła.

Śródmiejscy policjanci znając rysopis sprawcy i kierunek jego ucieczki ruszyli w pościg. Napastnik został zatrzymany zaledwie kilkanaście minut później. 52-latek został rozpoznany przez pokrzywdzonego. Podczas przeszukania policjanci znaleźli przy mężczyźnie dowody osobiste należące do dwóch kobiet.

Mężczyzna usłyszał już zarzut naruszenia nietykalności i ukrywania dokumentów za co grozi mu teraz do 2 lat pozbawienia wolności.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c