Zabiła za utarg z pańskiej skórki? Magdalena M. aresztowana na trzy miesiace

Decyzją sądu w Warszawie, Magdalena M. podejrzana o zabójstwo matki oraz dwojga dzieci w mieszkaniu na Stalowej, została aresztowana na 3 miesiące. Podejrzanej grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Magdalena M. Fot. zdjęcie nadesłane nam przez kilku czytelników

Magdalena M. Fot. zdjęcie nadesłane nam przez kilku czytelników

Według Gazety Stołecznej głównym motywem były rozliczenia finansowe. Chodziło m. in. o pieniądze z handlu pańską skórką. Prokuratura ma również zamiar poprosić o opinię biegłych psychiatrów w sprawie 32-latki.

„Ustalamy jaki był motyw, ale nie ukrywam, że sama kwalifikacja tego czynu, a więc zabójstwo z rozbojem (…) wskazuje na chęć uzyskania korzyści majątkowej. Tym bardziej, że z mieszkania zniknęły wartościowe rzeczy” – mówił Artur Oniszczuk, szef prokuratury Praga – Północ w Warszawie. Dodał, że podejrzana usłyszała już zarzut zabójstwa połączonego z rozbojem, przyznała się do tego czynu i złożyła obszerne wyjaśnienia.

Do naszej redakcji piszą znajomi zarówno ofiary, jak i morderczyni. Ludzie są wstrząśnięci tą zbrodnią, w której ucierpiały rodziny po obu stronach. Magdalena M. skrzywdziła wiele osób.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.