Zablokowany ruch tramwajowy na Ochocie! Poważne utrudnienia w ruchu

Na ulicy Grójeckiej na wysokości Och-Teatr w kierunku Banacha doszło do awarii tramwaju linii 25. Konieczne było zadysponowanie dźwigu i wyłączenie napięcia w obu kierunkach. 

Na miejscu pracują służby Tramwajów Warszawskich.

WTP informuje:

Utrudnienia w kursowaniu tramwajów linii 1, 7, 9, 14, 15 i 25.

W związku z zablokowanym przejazdem w rejonie zespołu przystankowego OCH-TEATR występują utrudnienia w kursowaniu tramwajów linii 1, 7, 9, 14, 15 i 25. Tramwaje kierunek Banacha i P+R Al.Krakowska zostały skrócone do krańca Pl.Narutowicza . Trwa uruchamianie autobusowej linii Z kursującej w obu kierunkach na trasie : pl.Narutowicza – Grójecka – al.Krakowska – P+R al.Krakowska. Na odcinku pomiędzy zespołami przystankowymi Banacha – Bitwy Warszawskiej 1920prosimy o korzystanie z autobusowych linii 136,172 i 186. Na odcinku pomiędzy zespołami przystankowymi P+R Al. Krakowska – Hynka prosimy o korzystanie z autobusów linii 141. Na odcinku pomiędzy zespołami przystankowymi Bitwy Warszawskiej 1920 r – 1 Sierpnia oraz Krakowiaków – P+R Al.Krakowska prosimy o korzystanie z autobusów linii 154 .

Przepraszamy za utrudnienia.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c