Zabójca Adamowicza żąda wielomilionowego odszkodowania!

Zabójstwo Pawła Adamowicza wstrząsnęło Polakami. Jak dotąd nie zdążyło się, aby taki atak miał miejsce. Stefan W. wciąż przebywa w więzieniu i… żąda wielomilionowego odszkodowania.

Fot. Facebook

Prokuratura nadal prowadzi postępowanie przygotowawcze. Jak tłumaczy oprócz opinii biegłego przesłuchiwane są setki świadków, zbierany i analizowany materiał dowodowy, a to wszystko zajmuje bardzo dużo czasu. W związku z tym do sądu nadal nie wpłynął akt oskarżenia.

Nie wiadomo też czy Stefan W. w ogóle zostanie postawiony przed sądem. Krakowscy biegli nie mieli podobno żadnych wątpliwości. Orzekli, że jest on niepoczytalny. Najprawdopodobniej trafi na wiele lat do zamkniętego zakładu psychiatrycznego.

Jak dowiedział się „Super Express” Stefan W. skarży się na zły stan psychiczny, na więzienny rygor i żąda milionów odszkodowania. Twierdzi bowiem, ze został wrobiony.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c