Zabójca wyszedł na przepustkę i nie wrócił. Ukrywał się w piwnicy na Bielanach

W ręce policjantów z bielańskiej komendy wpadł poszukiwany listem gończym 65-letni mężczyzna. Jerzego K. funkcjonariusze znaleźli w jednej z piwnic na terenie Bielan. Mężczyzna od 2013 roku nie stawił się do odbycia kary za zabójstwo. Teraz najbliższe lata spędzi za kratkami.

Fot. KSP

Fot. KSP

Bielańscy funkcjonariusze już od pewnego czasu poszukiwali 65-letniego mężczyzny, który nie stawił się do zakładu karnego. Od 2013 roku Jerzy K. nie wrócił z przepustki. W zakładzie karnym miał przebywać 10 lat za zabójstwo, które miało miejsce w 2005 roku. Z uwagi na fakt, że 65-latek nie zgłosił się do zakładu karnego, Sąd Okręgowy wydał za nim list gończy. Policjanci z Bielan przez cały czas sprawdzali wszelkie informacje dotyczące miejsca jego pobytu bądź zamieszkania.

Kryminalni z Bielan realizując czynności w tej sprawie uzyskali informację, że poszukiwany mężczyzna utrzymuje się z drobnego handlu i może przebywać w piwnicy na jednym z bielańskich osiedli. Natychmiast przystąpili do działania. Kilka dni nieustającej pracy przyniosło oczekiwane rezultaty. Kryminalni zatrzymali Jerzego K.

Mężczyzna wkrótce zostanie przewieziony do zakładu karnego gdzie zgodnie z wyrokiem sądu spędzi kolejnych kilka lat.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c