Zabójstwo na Ochocie! Policja zatrzymała 24-latka. Znaleziono także gigantyczną ilość narkotyków

Policjanci z komendy na warszawskiej Ochocie zatrzymali 24-latka, który jest podejrzany o zabójstwo. Dodatkowo, na posesji gdzie się ukrywał ujawniono sporą ilość narkotyków. 24-latek został doprowadzony do prokuratury rejonowej na Ochocie, gdzie usłyszał zarzut zabójstwa. Decyzją sądu został aresztowany na okres 3 miesięcy.

Fot. Warszawa w Pigułce

Do zabójstwa doszło 17 czerwca br. na terenie Ochoty. Sprawą zajęli się funkcjonariusze zajmujący się przestępstwami przeciwko życiu i zdrowiu. W wyniku szeroko zakrojonych działań, wykonaniu wielu czynności oraz ustaleń policjanci wytypowali mężczyznę odpowiedzialnego za tę zbrodnię. 24-latek ukrywał się u swojego kolegi w małej miejscowości pod Warszawą. Kryminalni niezwłocznie po uzyskaniu informacji, udali się na miejsce gdzie przebywał 24-latek. W czasie dojazdu funkcjonariusze dodatkowo uzyskali informację, o sporej ilości narkotyków jaka ma się znajdować na posesji. W wyniku przeszukania ujawniono ponad 753 gramów mefedronu, prawie 429 gramów amfetaminy oraz kilka porcji marihuany. Rozwiązanie tej zbrodni w tak krótkim czasie nie byłoby możliwe, bez doskonałej współpracy z Laboratorium Kryminalistycznym Komendy Stołecznej Policji oraz Zakładem Medycyny Sądowej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Mężczyźni po czynnościach zostali doprowadzeni do prokuratury na warszawskiej Ochocie gdzie usłyszeli zarzuty. 24-latek podejrzany o zabójstwo został aresztowany na okres 3 miesięcy i może mu grozić kara dożywotniego pozbawienia wolności. Jego rówieśnik usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości substancji zabronionych i również został aresztowany na okres 3 miesięcy.


Uwaga! Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiując treści i grafikę z naszej strony akceptujesz warunki umowy licencyjnej.

Copyright © 2016-2019 warszawawpigulce.pl  ∗  Polityka prywatności  ∗  Powered by BLUEICE Warszawę w Pigułce obsługuje Biuro Rachunkowe MP-Consulting i Partnerzy s.c.
c