Zacznie się rano. W poniedziałek markowe kosmetyki gratis w Biedronce

W nadchodzący poniedziałek, 20 listopada, sieć sklepów Biedronka zaprasza swoich klientów do skorzystania z wyjątkowej promocji na kosmetyki marki Gliss. W ramach akcji „Jeden Plus Jeden Gratis”, klienci będą mogli nabyć dwa produkty tej marki w cenie jednego, co stanowi atrakcyjną okazję dla miłośników pielęgnacji włosów.

Fot. Biedronka.pl

Promocja obejmuje cały asortyment kosmetyków Gliss dostępnych w ofercie Biedronki. Co istotne, klienci mają możliwość dowolnego mieszania produktów w ramach tej oferty. Oznacza to, że przy zakupie jednego produktu, drugi otrzymają gratis, niezależnie od rodzaju czy ceny. Jest to doskonała okazja, by wypróbować różne produkty z linii Gliss, znanej z wysokiej jakości szamponów, odżywek, masek i innych kosmetyków do pielęgnacji włosów.

Biedronka, dbając o zadowolenie jak największej liczby klientów, ustaliła limit dzienny na zakupy w ramach tej promocji. Każdy klient może zakupić maksymalnie 4 produkty, z czego dwa otrzyma gratis. Limit ten obowiązuje na jedną kartę lojalnościową „Moja Biedronka” lub przy użyciu aplikacji mobilnej sklepu.

Promocja „Jeden Plus Jeden Gratis” na kosmetyki Gliss to wyjątkowa okazja dla wszystkich, którzy cenią sobie wysoką jakość produktów do pielęgnacji włosów i chcą zaopatrzyć się w nie w atrakcyjnej cenie. Jest to także doskonały moment na wypróbowanie nowych produktów marki Gliss, które mogą stać się stałym elementem pielęgnacyjnej rutyny.

 

Niezależny portal Warszawa w Pigułce. Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]
Copyright © 2023 Niezależny portal warszawawpigulce.pl  ∗  Wydawca i właściciel: Capital Media S.C. ul. Grzybowska 87, 00-844 Warszawa
Kontakt z redakcją: [email protected]